Állásajánlat

A Mátrai Erőmű ZRt. Visonta bánya területére villamos karbantartó munkatársat keres.

A visontai telephelyű Mátrai Erőmű ZRt a magyar villamosenergia-rendszer egyik megbízható alapegysége. Fő tevékenysége a villamosenergia-termelés. A társaság saját bányáiban külfejtéses technológiával termelt lignitből állít elő villamos energiát.

Feladatok:

-  Bányabeli szállítószalagok, kotró és hányóképző gépek villamos berendezéseinek karbantartása, üzemeltetése

-  kisfeszültségű és középfeszültségű villamos elosztóhálózat üzemeltetése, karbantartása.

Elvárásaink:

-  Villamossági (erősáramú) szakmunkás végzettség,

-  csoportos munkavégzés, együttműködő készség

-  „B” kategóriás jogosítvány,

-  alkalmazkodó képesség, megfelelő kommunikáció

-  bányabeli munkakörülmények vállalása.

A felvételnél előnyt jelenthet:

-  Villamos alállomás kezelő, hálózatkezelő, berendezés kezelő szaktanfolyam,

-  technikusi képesítés,

-  szakmai gyakorlat, tapasztalat.

 Ajánlatunk:

-  Versenyképes jövedelem

-  Vállalati juttatások:

• bányászati hűségjutalom

• cafeteria

• rekreációs támogatás

• buszbérlet támogatás

• önkéntes nyugdíjpénztári tagdíj támogatás

• áramdíj kedvezmény

 Azonnali kezdés!

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor várjuk fényképes szakmai önéletrajzát „Pályázat villamos karbantartó pozícióra” megjelöléssel

Hollóné Koncz Beáta részére az alábbi címre:

Humánerőforrás-fejlesztési osztály

Mátrai Erőmű Zrt. 3271 Visonta, Erőmű utca 11., vagy beata.koncz@mert.hu