Álláspályázat

Mátrai Erőmű ZRt.
Visonta bánya Termelési osztályára
bányászati termelésirányító
munkatársat keres folyamatos munkarendben történő munkavégzésre.

A visontai telephelyű Mátrai Erőmű ZRt a magyar villamosenergia-rendszer egyik megbízható alapegysége. Fő tevékenysége a villamosenergia-termelés. A társaság saját bányáiban külfejtéses technológiával termelt lignitből állít elő villamos energiát.

Társaságunk humán stratégiáját állandó növekedési várakozás jellemzi, ezért a humán erőforrás biztosítása és fejlesztése központi helyet foglal el a szervezet működésében. Célunk, hogy tartósan, hosszú távra biztosítsunk magas szintű szakmai tudással és tapasztalattal rendelkező utánpótlást.

Főbb feladatai:

·         Szén és/vagy meddős gépláncok helyszíni műszaki felügyelete és irányítása

·         A felügyelete alá tartozó gépláncok telepítése

·         A munkahelyeket, berendezéseket a hatályban lévő hatósági szabályzatok és utasítások figyelembevételével ellenőrzi

·         Segédgépek (dózerek, kiskotrók) felügyelete, irányítása

Elvárásaink:

·         Felsőfokú vagy középfokú/technikusi (bányászati, gépész, villamos) szakképesítés

·         Legalább 1 éves szakirányú tapasztalat

·         Vezetői attitűd, érdekérvényesítő képesség, megfelelő kommunikációs és együttműködő képesség, szervezési készség, képesség a feladatok, felelősség delegálására, lojalitás

A felvételnél előnyt jelenthet:

·         Bányászati berendezések és technológiák ismerete

·         Bányászati területen szerzett vezetői tapasztalat

·         Bányakapitányság előtt tett KBBSZ vizsga

Ajánlatunk: versenyképes jövedelem és vállalati juttatások (bányászati hűségjutalom, cafeteria, áramdíj kedvezmény, műszakpótlék, rekreációs támogatás, buszbérlet támogatás, nyugdíjpénztár), azonnali kezdés.

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor várjuk fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét „Pályázat bányászati termelésirányító pozícióra” megjelöléssel 2017. január 20-ig Simon Anita részére az alábbi címre:

Humánerőforrás-fejlesztési osztály Mátrai Erőmű Zrt. 3271 Visonta, Erőmű utca 11.,         vagy anita.simon@mert.hu.